5 věcí, které nesmí chybět ve vaší párty kabelce

FOTO: Kabelka Herbalife
Co nesmí chybět ve vaší párty kabelce? Zdroj: GraylingCZ

Koktejlová párty, holčičí večírek, rozlučka se svobodou, taneční mejdan do ranních hodin – žádnou z těchto událostí si nesmíte nechat ujít. Se skvělou zábavou se pojí jedinečná atmosféra, parta dobrých přátel, rytmická taneční hudba, neopakovatelné zážitky, ale bohužel i drobné nepříjemnosti. Taková rtěnka na zubech, zplihlé vlasy nebo nevzhledná kolečka potu na halence vám na kráse příliš nepřidají. Připravili jsme proto pro vás sadu sedmi nezbytností, které by měly být povinnou součástí každé párty kabelky. Žádná kosmetická nehoda vás už jen tak nepřekvapí a vy se můžete stát hvězdou každého večírku.

Co by měla obsahovat vaše párty kabelka?

Mini deodorant

DJ zrovna hraje vaše oblíbené písničky, celý taneční parket patří jen vám a všichni obdivují váš zápal do tance. Zcela zapomenete na okolní svět, ale realita se vám připomene nevzhlednými potovými stopami. Nebo ještě hůř – zápachem. Mít s sebou deodorant je proto naprostou nutností, ušetří vás nejednoho faux pas.

Ústní sprej nebo žvýkačky

Pokud je na večírku i nějaké občerstvení, přijde vám ústní sprej, žvýkačka nebo bonbón pro osvěžení dechu velice vhod. Vzpomeňte si, jak nepříjemné bylo hovořit s člověkem, který zrovna dojedl chuťovku s česnekovou pomazánkou. „Pokud jste zapomněla na osvěžující sprej nebo žvýkačky, pomůže vám plátek citrónu. Stačí ho chvíli držet v ústech a nepříjemný dech bude pryč. Obsažený vitamín C totiž likviduje ústní mikroby, které vytvářejí nepříjemný zápach,“ objasňuje Jacquie Carter, beauty expertka společnosti Herbalife.

Miniaturka parfému

I sebeluxusnější vůně vám nevydrží po celý večer. Pořiďte si proto v parfumérii speciální mini rozprašovač, který se vám vejde i do malé kabelky. Naplňte si ho svou oblíbenou vůní, kterou tak budete mít vždy po ruce. Nebo se v prodejně porozhlédněte po miniaturce klasického parfému, kterou oceníte nejen na párty, ale i na cesty.

Matující pudr a korektor

Tato kosmetická dvojka vám rychle pomůže zahladit stopy několikahodinového hýření na parketu. Zpocené čelo, bradu a nos jednoduše zmatníte pudrem, korektorem zas zamaskujete nevzhledný červený pupínek. „Pokud vám na obličeji vyskočí nový pupínek, vyhledejte první pomoc v podobě kostky ledu. Chlad zmírní začervenání kůže a zmenší vznikající pupínek,“ radí Jacquie Carter z Herbalife.

Rtěnka

Rády zvýrazňujete rty rudou rtěnkou? I když budete dodržovat doporučené triky, aby vám rtěnka vydržela co nejdéle, stejně se bude po několika hodinách a vypitých drincích stírat. Mějte rtěnku připravenou v kabelce, abyste mohla obnovit neodolatelný vzhled vašich rtů. Před aplikací rtěnky naneste na rty balzám, který zabrání otisknutí barvy na zuby.

Energetický nakopávač

Zábava je v plném proudu, tančíte jako nikdy v životě, rozdáváte úsměvy na všechny strany. Najednou na vás padne únava a do vaší hlavy se začínají vkrádat myšlenky na postel. Překonejte prvotní únavu například pomocí energetických tablet s obsahem kofeinu či guarany. Obě tyto složky naleznete třeba v šumivých tabletách LiftOff od Herbalife. Jednu tabletu rozpustíte ve sklenici vody a po jejím vypití můžete protančit celou noc.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*