Dobrá hračka 2017: Hlasovat můžete do konce dubna

LOGO: Dobrá hračka 2017
Logo Dobrá hračka 2017. Zdroj: SMART Communication

Rodičům, kterým nestačí plné obchody hraček diskutabilní kvality i chabé estetické úrovně a kteří dávají přednost těm originálním rozvíjejícím fantazii, je určen druhý ročník soutěže Dobrá hračka. Výzvu všem českým a moravským maminkám a tatínkům už podruhé vyhlašuje obchod Agátin svět. Koncept tohoto obchodu, který letos slaví desáté výročí svého vstupu na trh, je založen právě na vyhledávání a představování hraček, které nerezignovaly na kreativitu, kvalitu zpracování a estetickou úroveň.

Letošní soutěž Dobrá hračka 2017 probíhá od 1. do 30. 4. 2017. Soutěž je rozdělena do sedmi věkových kategorií, v každé z nich je pak nominováno pět jedinečných hraček, her, skládaček, tvořivých sad, stavebnic či puzzle. Jejich společnými jmenovateli jsou přínos pro všestranný rozvoj dítěte a jeho smysluplnou zábavu, stejně jako kvalitní provedení od designu až po finální zpracování.

Hlasovat v soutěži mohou rodiče zde: www.agatinsvet.cz/dobrahracka. Účastníci hlasování budou zařazeni do slosování o 20 dárkových balíků pro děti v hodnotě až 2000 Kč. V loňském roce zvítězily hračky, které neotřelým způsobem podporují dětskou zvídavost a kreativitu. Pro inspiraci výsledky loňského ročníku jsou k dispozici zde: www.agatinsvet.cz/dobra-hracka-ma-viteze. Soutěž vyhlašuje obchod Agátin svět a jeho partnery jsou časopisy S dětmi v Praze a S dětmi v Brně.

Další informace naleznete na webu www.agatinsvet.cz/ a facebooku www.facebook.com/agatinsvet/.

„Přeci není možné, abychom byli jediní rodiče, které nebaví nabídka hračkářství. Nemůžeme být jediní rodiče, kteří chtějí pro své děti něco víc.“ Před lety se dvě sestry, Lucie a Kristýna, rozhodly pohnout s problémem, který tíží značnou část všech, kteří pečují o zdravý a tvořivý rozvoj a vzdělání těch nejmenších. A tak se zrodila první myšlenka, která vedla ke vzniku Agátina světa. Jeho koncept je unikátní v tom, že si zakladatelky pečlivě vybírají sortiment od prověřených výrobců, kteří vyznávají stejné principy. Estetickým a praktickým designem a herní hodnotou pro dítě počínaje, kvalitou výroby a férovým fungováním výrobce jako firmy konče. Správnost počáteční úvahy sester zakladatelek potvrdilo úspěšných deset let na trhu v silné konkurenci a cesta od počátečního, takřka na koleně vedeného, e-shopu až po jeho dnešní profesionální podobu a síť šesti kamenných prodejen Praze, Brně, Českých Budějovicích a Liberci.

Soutěž Dobrá hračka je praktickým výsledkem snahy vytvořit platformu, která by v českém prostředí prezentovala a podporovala kvalitní hračky, přinášela rodičům inspiraci a tipy pro zábavu jejich ratolestí, rozvíjející jejich fantazii a tvořivost. Klade důraz i na společné hraní a vyrábění, zážitky při hře považuje nejen Agátin svět za tmel rodinného života.

Agátin svět je agilní v mnoha dalších směrech, které obohacují děti i rodiče o nové možnosti a zážitky. V Praze a Brně připravuje na červen Festival kreativního hraní, který přinese možnost vyzkoušet řadu her a hraček i setkat se navzájem.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*