Tenisky z konopí? Ano, jsou barevné a vyrábějí se v Česku

Tenisky z konopného vlákna
Ocutnávka z kolekce tenisek BHMP SS17 z konopného vlákna. Zdroj: artspeakpr.com

Český výrobce tenisek a oblečení z konopného vlákna představuje novou BHMP kolekci s barevnými podrážkami na jaro a léto 2017. Na své si přijdou všichni, kteří vyhledávají funkční a zodpovědné produkty s českým původem.

Od loňské úspěšné kampaně na Hithitu, kdy jsme začali s devíti modely, nyní přicházíme s trojnásobným množstvím variant, z nichž některé jsou určené vyloženě pro ženy a dívky jako baleríny nebo tenisky s růžovou podrážkou. Představujeme tak českou udržitelnou a elegantní obuv, která je zároveň pestrá, barevná a nenápadná, říká o nové kolekci Tomáš Rohal.

Tenisky Bohempia jsou vyhledávané pro funkční vlastnosti konopného vlákna, které je nejpevnějším a zároveň prodyšným přírodním materiálem, který mj. zabraňuje nadměrnému pocení. I tentokrát jsou tenisky Bohempia určené pro každodenní nošení, a proto jsou speciálně doplněny ortopedicky tvarovanou stélkou, která tlumí nárazy při chůzi, podporuje správné držení těla i přirozenou klenbu nohy.

V sortimentu značky Bohempia je nyní 27 modelů tenisek pro ženy a muže v tlumených odstínech přírodní béžové, pastelové růžové či modré v kombinaci s šedou, ale i klasickou černou, bílou, navy nebo bordó. K výběru jsou šněrovací kotníkové a nízké tenisky, nazouvací slip-ony a pro ženy nově i verze balerína.

Letní tenisky jsou nyní v prodeji v BOHEMPIA SUPERSTORE nebo na e-shopu www.bohempia.eu. CHOOSE HEMP, CHOOSE LIFE!

BOHEMPIA SUPERSTORE OTEVÍRACÍ DOBA

Sokolovská 105/76 po–pá 10–18 hod.
Praha 8 – Karlín
www.bohempia.eu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*